“Jemi të pafajshëm, nuk e dimë pse u arrestuam”

0

Policia e Siem Reap, një qytezë pranë tempullit të famshëm antik të Angkor Ëat në Kamboxhia, kanë arrestuar disa turistë të cilët kanë “kërcyer pornografikisht” me turiste të reja në moshë.

Loading...

Grupi i të arrestuarve është i moshës 19-35 vjeç dhe pritet që të dalin së shpejti në gjyq, ku rrezikojnë deri në 1 vit burg.

Cambodiaexpatsonline.com ka publikuar disa foto ku shihen meshkuj dhe femra të shtrirë në dysheme.

Një nga të arrestuarit thotë për “Daily Mail” se nuk e di arsyen e arrestimit: “Jemi të pafajshëm. Nuk e dimë pse na kanë arrestuar. Njerëz të ndryshëm na thonë gjëra të ndryshme. Na rrethuan, ishim rreth 100 veta te festa dhe aty erdhën 30 policë”.

Loading...

Lini nje pergjigje