Ish-kryeministri mbetet i papunë, shpërngulet në fshat dhe fillon duhanin

1

Pas votimit pro Brexit, David Cameron ka mbetur i papunë që prej kohës kur hoqi dorë nga posti i kryeministrit.

Loading...

Së fundmi Cameron është parë dukë shëtitur lirshëm në Disneyland Paris, raporton Daily Mail.

Ai ka treguar se nuk është e domosdoshme që nëse je politikan të rrish gjithmonë me pozita të larta në shoqëri. Madje, sipas tij, ndonëse ke qenë kryeministër i një vendi të zhvilluar si Britania, mund të qëndrosh për disa kohë edhe pa punë dhe David po jep shembullin më të mirë për këtë.

Sipas “The Mirror” Cameron që prej pas lënies së pozitës si kryeministrit nuk është marrë me ndonjë punë tjetër.

Ai shumë shpesh është fotografuar në vende të zakonshme ku shihet se bën një jetë modeste.

Ish-kryeministri i Britanisë është tërhequr plotësisht nga skena politike, dhe ka blerë një kasolle në një zonë periferike të Londrës, ku vetëm në oborrin e tij ka investuar mbi 25 000 sterlina.M adje thuhet se ka nisur edhe pirjen e duhanit.

Loading...

1 Koment

  1. David kamerun,nje Udheheqes i lart i Europes,shkeputi Vendin e Tij nga Kontinenti,dhe tashme pin cigare.I beft mir cigarja.Por qeshtja esht qka la pas Kamerun,dhe cigarepirsit e Mreteris se Bashkuar,qe verdallosen,pa pun,nuk mjund te blejn nje kasolle si Kamerun,dhe kta (nuk dijhet numri i sakte),kerkun pun e nuk gjeten,kur Kamerun ishte ne Pushtet,kerkun pun,dhe pervoja tregoj se kta kur kishin punu kishin punu mir,pse su gjeti pun Kamerun! Por problemi tashme nuk eshte Kamerun,nje hart e re po trondit Boten.Esht fjala per harten ne Lindjen e afert e te mesme,ShteQte mbjellesh do te korresh,mbjelle er ,kurr shrtengatete coptohen ne kete harte,dhe Shtete,lindin ne kta harta,eshte fjala per nje rajon me mbi 300 miljon Banor! Lufta esht e pashmangshme,dhe kjo don te thote Shtete shkojn e Shtete vijn!Por lufta ka edhe krahun tjeter te medaljes,miljona Njerez,pregatiten per Emigrim,po ku do te shkojn,dhe dihet se ku,kjo don te thote Rusi,hap,kufijt! Tokat e pabanuara te Siberis,Vendlindja e Mongolokazakeve,ripopullohen serisht.

Lini nje pergjigje