Standard.al

Dekolteja e Beyonce që mori miliona “like” Foto

0

Ka qenë e zënë duke u marrë me binjakët Sir dhe Rumi, por në momentin e parë që ka dalë në publik, Beyonce i ka lënë të gjithë me gojë hapur. Këngëtarja e famshme shoqëroi të shtunën bashkëshortin e saj Jay-Z në një festë në Nju Jork dhe 36-vjeçarja dukej fantastike me një fustan të gjatë dhe me dekolte shumë të hapur. Foton me Jay-Z ajo e shpërndau në profilin e saj në Instagram dhe brenda dy orësh mori miliona pëlqime.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.