Atentat shqiptarit në mes të Athinës

0

Një shqiptari i kanë bërë atentat me armë mbrëmjen e së shtunës, pak para orës 23 të natës në kryqëzimin e rrugëve Patision dhe Vikela.

Loading...

Shqiptari u plagosur rëndë nga një plumb në gjoks. Ai u dërgua me ambulancë në spitalin Shën Olga.

Dyshohet se bëhët fjalë për një larje hesapesh. Incidenti është duke u hetuar nga Policia, qe po verifikon se çfarë ka ndodhur saktësisht dhe për çfarë motivesh.

Loading...

Lini nje pergjigje