Standard.al

Përcillet për në banesën e fundit Ariela Murataj

0

E veshur me të bardha, një ëndërr qe nuk mundi ta realizonte sa ishte gjalle, është përcjell sot për në banesën e fundit 21-vjeçarja e vrare ditën e djeshme nga ish-shoku i klasës së saj qe donte dhe kërkonte me insistim lidhje dashurie.

Ajo u qëllua me një plumb në kokë përpara fakultetit të mjekësisë, teksa ishte e shoqëruar nga e motra dhe kushërira.

Nga plagët e marra, Ariela Murataj, 21-vjeçarja studentja e ekselencës, gjeti vdekjen e menjëhershme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.