Standard.al

Përfundon takimi Bushati-Kotzias, tre ditë bisedime pa asnjë deklaratë

0

Pas tre ditësh bisedimesh ka përfunduar takimi mes ministrave të Jashtëm të Shqipërisë dhe Greqisë, Ditmir Bushati Nikos Kotzias.

Bisedimet kanë përfundar pa një deklaratë publike për mediat.

Këto takime janë zhvilluar në një hotel privat në qytetin e Korçës.

Ditën e sotme nuk pasi asnjë deklaratë nga ministrat.

Delegacioni grek në mesditë u nis drejt doganës së Kapshticës, për të mbërritur pastaj në Greqi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.