Standard.al

Xheni, mesazh falenderimi për urimet e fejesës

0

Jo më larg se dje në media qarkulloi lajmi se Xheni e Big Brother 9 ishte fejuar dhe të gjitha fjalët morën shkas nga një postij i saj në rrjetet sociale.

Ajo kishte mbyllur Instagramindeh me sa duket është rrikthyer për të sqaruar të gjithë se nuk është e fejuar po e dashuruar.

‘ Faleminderit per urimet e fejeses, po burrin akoma se kam njoft! Kur me fejoni te pakten ma prezantoni’ –ka shkruar ajo në postimin e saj deh ëm pas ka vijuar me disa foto të tjera që të lënë tëkuptosh se Xhenit i rreh zemra fort për dikë.

Benardi duket të jetë e shkuar për ish banoren e shumëpërfolur. Ajo ka ndarë disa foto që tregojnë  dy njerëz duke u puthur si dhe dy zemra që duken se janë të  lindura për njëra tjetrën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.