FOTO/ Abella prezanton linjën e të brendshmeve

0

Abella Anderson është një nga aktoret më të njohura të filmave porno, por së fundi ka vendosur t’i futet biznesit.

 29-vjeçarja amerikane ka prezantuar linjën e saj të të brendshmeve për femra, duke marrë edhe komplimentet e parë për dizenjimin.
Loading...

Abella apo Amisaday Quesada, siç është emri i saj i vërtetë tha se nuk do të vazhdojë gjatë me industrinë e filmave porno dhe se synon që të ardhmen ta ketë në fushën e modës.

Loading...

Lini nje pergjigje