Standard.al

Ermali më romantik se kurrë! Shikoni çfarë dedikimi i bën Amit!

0

Komediani Ermal Mamaqi i ka bërë një dedikim mjaft të ëmbël gjatë ditës së sotme bashkëshortes së tij Amarda Toska.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku janë së bashku dhe krahas saj ka shkruar:“Lumturi,Dashuri,Gëzim,Bekim,Mrekulli,Pasion…,”-përfundon Ermali.

Nuk e dinim që Ermali ishte kaq romantik. Ndërkohë aktualisht Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë, e cila do të jetë vajzë

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.