Kryemadhi: Rama ka destabilitet mendor, detyroi Visho Ajazin të japë dorëheqjen, kapi Prokurorinë, tani do edhe Federatën

0

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka dhënë një konferencë shtypi në të cilën e ka akuzuar ashpër Kryeministrin.

Loading...

Kryemadhi tha: “Ne e themi përsëri për t’u ulur dhe futur parlamentin në shinat kushtetuese sepse historia e Kryeministria që ka një destabilitet mendor që e ka kthyer në instrument të uzurpim të institucioneve shtetërore; ai detyroi Visho Ajazin të japë drëheqjen, kapi prokurorin e Përgjithshëm dhe tani do të marrë edhe Federatën e Futbollit. Ka dashsur të marrë dhe universitet. Person që ka probleme të mëdha por ne nuk kemi pse të jemi pjesë e kësaj./

https://www.facebook.com/KryemadhiMonika/videos/1498998480212889/

Loading...

Lini nje pergjigje