Premier League/ Rezultatet e ndeshjeve të javës 23, Tottenham fiton thellë

0

Premier League luajti sot javën e 23-të. Shtatë takime u zhvilluan ditën e sotme, ku ra në sy barazimi pa gola i Chelsea ndaj Leicester.

Loading...

Një fitore të thellë arriti Tottenham ndaj Everton me rezultatin 4-0. Golat u shënuan nga Son, Eriksen dhe dopietë e Kane.

Ndeshjet:

Chelsea-Leicester 0-0

Crystal Palace-Burnley 1-0

Huddersfield-West Ham 1-4

Newcastle-Swansea 1-1

Watford-Southampton 2-2

WBA-Brighton 2-0

Tottenham-Everton 4-0

Loading...

Lini nje pergjigje