Gratë arabe për herë të parë “pushtojnë” stadiumin

0

Një ngjarje e jashtëzakonshme ka ndodhur në Arabinë Saudite. Gratë e këtij vendi janë parë për herë të parë në stadium. Tani nuk do të jetë aspak çudi nëse shikohen edhe vajza në shkallët e stadiumit.

Loading...

Vendimi u mor tetorin e shkuar dhe vetëm këto ditë gjatë ndeshjes së kampionatit arab u panë edhe tifozet e para.

Ato mundën ta shohin ndeshjen në vende të rezervuara, të bëjnë foto dhe të argëtohen.

Loading...

Lini nje pergjigje