FOTO / Shtyu portierin e Kukësit, mediat turke: U çmend Volkan Demirel!

0

Mediat turke i kanë kushtuar një vëmendje të gjerë ndeshjes së sotme mes Fenerbahçes dhe Kukësit por fatkeqësisht, rolin kryesor në pasqyrimin e saj nuk e mori loja e dy skuadrave, por zënka që plasi në fund të ndeshjes.

Loading...

Aty, protagonist kryesor u bë portieri Volkan Demirel i cili shtyu portierin e tretë të Kukësit, Ervis Koçi, duke sjellë si vijim një zënkë masive mes skuadrave në fushën e lojës. Mediat turke nuk janë kursyer ndaj portierit të përfaqësueses së tyre duke e kritikuar për këtë sjellje të pakuptimtë në një ndeshje miqësore…

Ajansspor: Volkan Demirel çmendet në ndeshjen kundër Kukësit

Loading...

Lini nje pergjigje