Floriana Garo zbulon dhuratën e parë për bebin e saj

0

Moderatorja Floriana Garo la karrierën e saj në Shqipëri për të nisur një jetë të re në Zvicër së bashku me partnerin e saj. Ajo është në pritje të fëmijës së parë. Shumë shpejtë ajo Floriana dhe Enisi do të bëhen prindër të një vajze. Numërimi prapa ka nisur dhe në fakt pak javë e ndajnë Florianën nga fitimi i epitetit nënë dhe mesa duket ajo ka filluar përgatitjet për ardhjen në jetë të bebit.

Loading...

Floriana ka postuar një foto në Instragram, ku ka treguar dhuratën e parë për bebin e saj. Një palë këpucë lelja dhe një kordele me të njëjtën ngjyrë janë dhurata për princeshën e vogël.

Loading...

Lini nje pergjigje