Elona Guri shprehet ashpër ndaj Ramës: “Ti i droguar, i kriminalizuar…”

0

Elona Guri, këshilltare pranë LSI-së, mbrëmjen e sotme ka reaguar kundër deklaratës së Edi Ramës gjatë takimit që kishte me banorët e Rrëshenit. Ajo ka postuar në rrjetin social facebook një status, ku shfaq ashpër mendimin e saj ndaj kryeministrit Rama.

Loading...

Postimi i Elona Gurit:

“Larg duart e gojën tënde të ndryrë nga njerëzit e LSI! Ti i droguar, i kriminalizuar, i korruptuar, njeri i orgjive në administratën shtetërore. Ti dashke të bësh moral dhe presion!?

Kësaj arrogance e këtij pisllëku propagandistik që ti përfaqëson, do jetë njerëzit që do ti japin përgjigjen që meriton!”

Loading...

Lini nje pergjigje