Zbulohet i dashuri muskuloz i Britney Spears

0

 

Loading...

Britney Spears është parë me unazë të diamantit në gisht dhe dorë për dore me Sam Asghari, gjë që nga dje kanë plasur thashethemet për një fejesë të tyre në Hawaii.

Thashethemet plasën, pasi të mërkurën në dorën e Britneyit u pa një unazë e re diamanti.

Tani ajo nuk ka munguar të dalë publikisht edhe me unazën, por edhe me të dashurin e saj muskuloz, që është vetëm 23-vjeçare, plot 13 vite më i ri se Britney.

Loading...

Lini nje pergjigje