Standard.al

Pasi asaj që shikoj pritej të ndodhte, Trimi Jetullahu shpreh hapur pëlqimin për moderatoren

0

Rreperi rrëfeu se ka shumë vite që është single, dhe përfitoi nga rasti për të shprehur pëlqimin e tij për moderatoren e emisionit, Dojnën.

Në intervistën e tij “pa dorashka” për dy moderatorët e Top Channel, rreperi rrëfeu se jo domosdoshmërisht e dashura e tij duhet të jetë e pasur, pasi rëndësi për të ka pasuria shpirtërore.

Pyetjes nëse një femër i ka vënë çmim për të pasur marrëdhënie seksuale me të, reperi u përgjigj se ai nuk ka çmim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.