Na kishte marr malli për Enrique Iglesias

0

Enrique Iglesias kishte kohë pa sjellur ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij që janë të shumtë në numër.

Loading...

Dhe kësaj pritjeje duket se i erdhi fundi, përmes rrjetit social Instagram, ai kishte njoftuar që të premten do të publikohet kënga e re në bashkëpunim me Bad Bunny.

Ju kishte munguar shumë fansave të tij, po u rikthye fuqishëm në tregun e muzikës. Kjo

Kënga e re u publikua  në bashkëpunim me Bad Bunny dhe u prit mjaft mirë nga fansat e tij të zjarrtë.

 

 

 

Loading...

Lini nje pergjigje