Modelet superseksi shfaqen si kurrë më parë

0

Candice Swandepoel dhe Doutzen Kroes janë dy supermodelet të cilat kanë rritur së tepërmi temperaturat në Brazil.

Loading...

Dy modelet e Victoria’s Secret, kanë publikuar foto mjaft të nxehta në rrjetin social Instagram, ku kanë ekspozuar të pasmet e tyre të nxira.

Dy bukuroshet, 29-vjeçarja Candice dhe 32-vjeçarja Doutzen, janë nëna por pavarësisht kësaj ruajnë forma perfekete fizike.

 

Loading...

Lini nje pergjigje