Lajm i mirë për fansat e Ronaldos

0

Lajmi që Cristiano Ronaldo do i mungoj fushës së gjelbër bëri bujë në media, po aq sa trishtoj dhe shumë fansa të zjarrtë të legjendës së futbollit. Por trajnjeri ka besim të plotë se Cristiano Ronaldo do të rikthehet në rrugën e golave te skuadra e Real Madridit.

Loading...

“Është mirë fizikisht. Numri i golave nuk më brengos. Do të kthehet në rrugën e golave”, deklaroi Zidane në konferencë për media.

Loading...

Lini nje pergjigje