Standard.al

“Je kot, s’e kuptoj pse të bëjnë fresk të gjithë”. Alketa i përgjigjet me “class” komentueses

0

Preferencat nuk duhen diskutuar kurrë. Gjithnjë ngjallin polemikë ndaj edhe duhet që gjithsecili të jetë sa më demokratik në respektimin e mendimit të tjetrit.

Janë të shumtë komentet pozitive dhe negative, që mund të marrin personazhet publike në ditët e sotme, kur rrjetet sociale të vënë në kontakt me këdo.

Ka qënë moderatorja Alketa Vejsiu ajo e cila kësaj rradhe është hasur me komente jo fort dashamirëse.

Vejsiu i ka kthyer përgjigje një komentuesje e cila në foton e moderatores shkruan: “Je kot të rrofshin fotot e imazhet, po vetë nuk je gjë, se kuptoj pse njerëzit të bëjnë fresk kot”. Sakaq, Alketa i ka kthyer përgjigje si rrallëherë: ‘Rofsh o motër që më kthjellon”.

https://www.instagram.com/p/Bdx2tU6geAZ/

2018-01-12 09_02_32-TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) • Instagram photos and videos

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.