FOTO/ ‘Sofia’ e Çanit, …një ‘bombë’ e vërtetë të nisje të sezonit të ri televiziv!

0

“Sofia” seksi e gazetarit Arjan Çani, Xheni Brahaj ka publikuar në rrjete sociale disa foto seksi para fillimit të emisionit “Zonë e Lirë”.

Loading...

E veshur me të zeza dhe transparente, Xheni dukej në formë të mrekullueshme se kurrë, ndërkohë që më tepër në sy bie padyshim gjoksi i saj.

Bukuroshja seksi nuk mund t’a fillonte me mirë se kështu sezonin e ri të emisionit.

 

ImageImage

 

Loading...

Lini nje pergjigje