Ylli i Arsenal tranferohet në Valencia

0
PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 13: Alexis Sanchez of Arsenal celebrates scoring his sides first goal with team mates during the UEFA Champions League Group A match between Paris Saint-Germain and Arsenal FC at Parc des Princes on September 13, 2016 in Paris, France. (Photo by Julian Finney/Getty Images)

Mesfushori francez, Francis Coquelin sonte do t’i kryej testet mjekësore me skuadrën spanjolle, Valencia.

Loading...

Skuadra spanjolle, Valencia dhe Arsenal kanë arritur marrëveshje për transferimin e francezit, Francis Coquelin, shkruan Goal.com.

Lojtari i ka kushtuar Valencias 13 milionë euro, ndërsa sot ka udhëtuar drejt Spanjës, ku do të kryej testet mjekësore.

Lajmi në mënyrë indirekte është konfirmuar edhe nga skuadra spanjolle me anë të një postimi në twitter.

Loading...

Lini nje pergjigje