Standard.al

Zëvendësuesin e Marcelos, Reali e gjen në Premier Legue

0

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, është duke menduar ta zëvendësojë mbrojtësin e majtë, Marcelon, me yllin e Chelseat, raporton Don Balon.

Bëhet fjalë për Marcos Alonson, i cili është duke shkëlqyer në Premierligë.

Real Madridi është i gatshëm të bëjë ndryshime në skuadër dhe ta largojë mbrojtësin e majtë brazilian, i cili mbush 30 vjet në maj.

Raportohet se Alonso do të sillet në “Santiago Bernabeu” për të ndarë minuta me 20-vjeçarin Theo Hernandez.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.