Standard.al

Nisin përgatitjet për protestën opozitare, Kryemadhi mbledh drejtuesit e LSI

0

Duke qenë se janari është ‘shpallur’ si muaji i nisjes së protestave opozitare, LSI ka nisur nga përgatitjet.

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi do të zhvillojë ditën e sotme një takim me krerët e kësaj partie nëpër rrethe. Mësohet se takimi do të mbahet në selinë e LSI-së në orën 11:00. Kryefjala e takimit do të jetë në kuadër të organizimit dhe përgatitjes së protestave.

Kujtojmë se lideri i PD-së zhvilloi dje një takim me aleatët e tij, ndërsa u diskutua mbi protestën opozitare kundër qeverisë, ndërsa sot do të vendoset edhe data se kur do të nisë protesta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.