Standard.al

VIDEO/ Zjarr në Kullën e Trumpit

0

Një zjarr ka shpërthyer në majë të Kullës Trump në Nju Jork të hënën në mëngjes. Flakët filluan para orës 7:00 (sipas kohës lokale në SHBA), konfirmoi Departamenti i Zjarrfikësve të Nju Jorkut.

Njerëzit kanë publikuar imazhe dhe video në rrjetet sociale, që tregojnë tymin duke u ngritur nga ndërtesa, në të cilën  ka si banorë dhe biznese.

VDIEO

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.