Standard.al

Vajza ‘zemërgjerë’ ndan të dashurin me shoqen

0

Shumica e femrave bëhen paranoike nëse shoqja e tyre tërheqëse shfaq interesim në mashkullin e tyre, por një përdoruese e internetit mori vendimin e çuditshëm për ta ftuar shoqen e saj të ngushtë në shtrat me të dashurin e saj.

Përdoruesja e YouTube, Lena, nga Kalifornia, e njohur në internet si “Lena The Plug”, ka publikuar një video në të cilën shpjegon pse e la shoqen e saj të ngushtë të shkojë në shtrat me të dashurin e saj Adam. “I besoj Emily-t dhe mendova se kjo do të ishte argëtuese”,- tha Lena.

“Vajzat ia tregojnë njëra-tjetrës historitë seksuale, shoqet i tregojnë çdo gjë njëra-tjetrës. Emily i ka parë fotografitë e penisit të Adam, ajo i di të gjitha rreth jetës sonë seksuale, i tregoj asaj çdo gjë.

Tani nuk kam pse i tregoj, ajo thjeshtë mund ta provojë penisin e tij”,- tha ajo. Videoja është shikuar tashmë rreth 12 milionë herë dhe ka ngjallur një debat të madh online, me komentues që i quajtën veprimet e tyre “të pikëlluara.”

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.