Standard.al

Coutinho merr lajmin e keq, ja çfarë zbulohet gjatë testeve mjekësore te Barça

0

Coutinho duhet të presë edhe tri javë për të bërë debutimin me Barcelonën.

Barcelona ka njoftuar se i transferuari nga Liverpooli për 160 milionë euro, Philippe Coutinho, ka probleme me këmbën e djathtë dhe se do të mungojë të paktën 3 javë.

Ky dëmtim i brazilianit u mësua pasi po kryente testet mjekësore tek klubi katalanas.

“Coutinho ka një problem në kofshën e djathtë dhe pritet të mungojë rreth tre javë”, njofton Barcelona.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.