Standard.al

“Godet” sërish Oriola Marashi. Ja sa seksi është bërë

0

Oriela Marashi “godet” sërish në rrjetet sociale me foton e publikuar. Modelja prej disa kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e fansave me postimet sensuale dhe provokuese.

Këtë herë ajo është zhveshur lart dhe është zbërthyer poshtë. Oriola e ka konsideron si një poemë këtë foto. Si diçka artistike. E në fakt zhveshje të tilla të quajtura artistike kemi parë shpesh e shumë më shumë.

Me syze dielli, ngjyra të zbehta të fotos, topless dhe me zinxhirin e xhinseve të zbërthyer, Oriola ka treguar se është shumë e lumtur që ka shprehur vetveten. Madje u sugjeron të gjitha vajzave dhe grave të bëjnë të njëjtën gjë, në emër të të shprehurit të vetes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.