VIDEO/ “Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën”, si e këshillon fallxhorja vajzën e re

0

Janë të shumtë njerëzit që vendosin të zgjidhin hallet e tyre duke ia besuar ato fallxhoreve, e bien kështu pre e mashtrimeve të tyre. Por, ndërsa disa e kuptojnë në kohë, ka të tjerë që harxhojnë para pafund tek zonja e zotërinj që pretendojnë se të parashikojnë fatin.

Videoja e mëposhtme është shkëputur nga emisioni “Stop” ku mund të shikoni dy kamera të fshehta se si dy fallxhoret flasin dhe bindin vajzat në këmbim të shumave monetare.

Në pjesën e dytë të videos do të shikoni rrëfimin e një vajze e cila i thotë fallxhores se ka rënë në dashuri me deputetin Taulant Balla dhe fallxhorja bie në kurth dhe vazhdon të tregojë se si do të shkojë puna mes “çiftit”.

VIDEO

Lini nje pergjigje