Tiranë, vdes burri pasi hidhet nga kati i gjashtë

0

Një burrë në periferi të kryeqytetit ka humbur jetën pasi është hedhur nga pallati i banesës këtë të martë.

Loading...

Burime policore saktësojnë se 44-vjeçari B.M. është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte në Vorë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Sipas hetimeve paraprake të policisë, bazuar edhe në deklarimet e familjarëve, burri vuante nga depresioni.

Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

Loading...

Lini nje pergjigje