Mourinho jep listën e transferimeve në Janar

0

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, dëshiron t’i transferojë tre lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit, sipas Mail Online.

Loading...

Mourinho synon ta përforcojë skuadrën në javët në vazhdim dhe i ka identifikuar repartet në të cilat kërkon lojtarë të rinj.

Kërkesat e tij janë, një mbrojtësi i djathtë, një tjetër i majtë dhe një mesfushor me tipare sulmuese.

 

Loading...

Lini nje pergjigje