Modelja shqiptare godet sërish

0

Fundi i 2017-tës ka qenë padyshim periudha kur modelja seksi Anxhela Martini ka qenë në qendër të vëmendjes pasi u lidh në martesë.

Loading...

Këtë herë ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale ku shfaqet e veshur mjaft “cusual” dhe në formë.

Përveç dasmës në Las Vegas ku u lidh në martesë me fustan të zi, Anxhela realizuar dhe një video mjaft interesante me Dragosin ku shfaqet si një çift “kriminelësh” pjesë që të kujton çiftin “Bonnie and Clyde”.

Mbetet për t’u parë se çfarë do të bëjë në 2018 modelja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore

 

Loading...

Lini nje pergjigje