FOTO/ Marina i kalon festat në shtëpinë e burrit

0

Kur çiftet jetojnë në shtëpinë e tyre, në ditët e festave vizitojnë familjet. Si të vajzës dhe të djalit. Duket se as Marina Vjollca nuk bën përjashtim.

Loading...

Një foto e postuar me një tavë fli, na tregon që Marina dhe Geti ndodhen në Kosovë. “Ushqimi më i mirë në Kosovë-Fli”, shkruan Marina.

Gjykuar dhe nga mbulesa festive e tavolinës, mjedisi duket shumë familjar. Marina dhe Geti kanë vizituar pa dyshim familjen e tij në Prishtinë.

Loading...

Lini nje pergjigje