FOTO/ Kim Kardashian në momente të vështira, ja çfarë i ka ndodhur

0

Ardhja e Vit të Ri nuk pati aspak atmosferë festash në familjen e Kim Kardashian. Djali 2 vjeç i Kim është shtruar në spital.

Loading...

Vogëlushi ka kaluar një gjendje të vështirë shëndetësore, pasi vuan nga pneumonia.

“Vogëlushi im i shtrenjtë është kaq i fortë! Pasi kaluam tre netë në spital dhe pamë të voglin tim ti injektoheshin shiringa, ky fundvit për ne ishte sfidues. Pneumonia është kaq e frikshme. Dua thjesht të falenderoj çdo doktor dhe infermiere kudo që punojnë kaq shumë në çdo kohë. Ju jemi shumë mirënjohës! Ai është në shtëpi dhe shumë më mirë. E ka marrë veten kaq shpejt. Sant-i im i fortë”, ka shkruar Kim.

Loading...

Lini nje pergjigje