FOTO/ Befason vlonjati në mes të dimrit

0

Një burrë nga Vlora ka habitur qytetarët ditën e sotme, teksa u zhvesh dhe është larë në det duke sfiduar temperaturat e ulëta.

Loading...

Në mes të acarit, kur jashtë bien edhe disa pika shiu vlonjati “i ka  hyrë” detit me not.

Burri i cili duket se e ka pasion notin dhe të ftohtin, ka vendosur të sfidojë temperaturat e ulëta duke dhënë një “shfaqje” për qytetarët e tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Plazhit të Ri në Vlorë.

Loading...

Lini nje pergjigje