Formacioni më i mirë i talenteve të futbollit nën 21 vjeç

0

Të shumë janë talentet e futbollit që kanë lulëzuar vitet e fundit dhe aq më tepër kanë shkëlqyer gjatë vitit 2017.

Loading...

Mediat britanike kanë publikuar formacionin më të mirë të “yjeve” më të vegjël se 21 vjeç. Në portë pa dyshim është Gianluigi Donnarumma ndërsa pjesa tjetër vijon si më poshtë:

Loading...

Lini nje pergjigje