Era provokon nga palestra

0

Motrat Istrefi, përveç famës së tyre për shkak të muzikës, ato njihen edhe për linjat seksi.

Loading...

Bëhet fjalë për Nora e Era Istrefin të cilat gjithmonë arrijnë të jenë në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë.

Deri më tani ishte Nora ajo e cila u komentua çdo herë për shkak të linjave perfekte. Megjithatë hiç më keq nuk qëndron as motra e saj Era.

E për të mbajtur linjat në top formë, si Nora ashtu edhe Era janë shumë të përkushtuara në palestër.

Këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve që ato publikojnë në rrjetet sociale.

Së fundmi Era në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shfaqet provokuese nga palestra.

E veshur në të zeza me veshje sportive Era vë në pah linjat e saj.

Kujtojmë se Era për shumë pak kohë ka arritur të bëhet ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila pëlqehet jo vetëm nga shqiptarët por edhe nga të huajt/

Loading...

Lini nje pergjigje