Ekipi i madh transferon Sneijder

0

Wesley Sneijder është shumë pranë kalimit të skuadra e MLS-së, LA Galaxy, raporton e përditshmja franceze “L’Equipe”.

Loading...

Holandezi, 33-vjeçar, iu bashkua Nices në bazë të një marrëveshjeje njëvjeçare verën e kaluar, por ka luajtur si startues në vetëm katër ndeshje për skuadrën e Ligë 1.

Sneijder gjatë karrierës së tij të bujshme ka luajtur edhe për Real Madridin, Interin dhe Galatasaray.

 

Loading...

Lini nje pergjigje