E lidhur me Flori Mumajesin? Ja se çfarë thotë Liberta Spahiu…[VIDEO]

0

Thashethemet nuk kanë të mbaruar duke përfolur se kantautori Flori Mumajesi është në një lidhje dashurie me bukuroshen kosovare Liberta Spahiu.

Loading...

Dhe pikërisht lumi i thashethemeve arriti pikën kulminante kur Flori u shpërngul në Prishtinë, duke blerë një shtëpi pranë asaj të moderatores Spahiu.

Dhe si gjithmonë që jemi mësuar të shikojmë Vip-a që parapëlqejnë të mbajnë sekrete, edhe kësaj rradhe as Flori as Liberta nuk na kanë rrëfyer ndonjë të re apo detaj rreth këtyre zhvillimeve.

Ndërsa Liberta ka ngjallur një seri aludimesh, dhe e dini pse?

E pyetur në “Prive”, nëse donte të ishte një nuse në Tiranë, Liberta ju përgjigj: “Pse jo”.

Mendoni si të doni, por mesa duket diçka e re ndoshta po lind…

Loading...

Lini nje pergjigje