Berisha: Pashpirtesi! Per vete zhgerryhen ne orgji ndersa invalidet i lene pa pensione!

0

Sali Berisha shkruan sot se “derrat e majme te pushtetit festuan festat e fundvitit duke u zhgerryer ne orgji, vere deri ne 1 mije euro shishja, kaviar te bardhe iranian, valltare e delikatesa te tjera por harrojne te japin pensionet invalideve!

Loading...

Ketu me poshte keni mesazhin e qytetarit dixhital qe denoncon pashpirtesine e tyre por edhe disa foto te darkes luksoze te 250 pushtetareve makuter deputete, ministra etj etj. me ne krye vete Noriegen ne darken shteterore qe thuhet se kushtoi mbi 300 mije euro! sb”.

“Psh doktor un jam nje djal nga lezha nga talja me sakt dhe kam babain invalid dhe ka tash 3 muaj qe na I japin leket pjese pjese ju lutem interesohuni pak se ne ktej po vdesim urie ndersa ato kelyshat e ps bejne jet lluksi . Respekte doktor dhe gezuar vitin e ri edhe te paçim per jet”

“Mish, alkool dhe valltare” festë luksi për Rilindjen në periferi të Tiranës (FOTOT)
1 ditë më parë

Loading...

Lini nje pergjigje