Parashikimi i motit/ Ja zonat ku do ketë borë

0

Sot pasdite (e martë, dt.02): do të ketë reshje të dobëta, kryesisht në pjesën veriperëndimore, ku lokalisht do të arrijnë deri mesatare, dhe shtrëngata në zona të kufizuara.

Loading...

Në zonat malore mbi 1000 metra mbi nivelin e detit priten reshje dëbore (në veri në zona të kufizuara edhe më poshtë se ky nivel), parashikon Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit.

Nesër (e mërkurë, dt.03): mundësitë për reshje (të dobëta) janë mjaft të vogla.

Loading...

Lini nje pergjigje