Më në fund fejohet miliarderja Paris Hilton, ja kush është mashkulli që ia prishi mendjen…!

0

Miliarderja Paris Hilton i ka dhënë fund beqarisë, duke u fejuar me të dashurin e saj Chris Zylka.

Loading...

Sipërmarrësja 36-vjeçare e konfirmoi fejesën e saj me një fotografi të publikuar në Twitter, pasi aktori i kishte propozuar në një udhëtim në Aspen të Colorados.

“Jam e lumtur për fejesën me dashurinë e jetës sime dhe me shokun tim më të mirë. Kurrë nuk jam ndier më e lumtur, e sigurt dhe e dashuruar. Ai është i përkryer për mua dhe tregoi se përrallat ekzistojnë”, ka shkruar Hilton.

Chris Zylka ka luajtur në filmat “The Leftovers” dhe “The Amazing Spider-Man”.

Loading...

Lini nje pergjigje