FOTO/ Viti i ri i Nexhmie Hoxhës

0

Pas lajmeve për ndarjen nga jeta të Nexmije Hoxhës, bashkëshortja e diktatorit Enver Hoxha është rishfaqur sërisht në skenë.

Loading...

Në natën e ndërrimit të viteve ajo është fotografuar me një pjesë të familjarëve duke darkuar në shtëpinë e tyre.

Ajo ka festuar Vitin e Ri me të birin, Ilirin dhe nusen e djalin e tyre.

Loading...

Lini nje pergjigje