FOTO/ Rikthehet fort Adelina Ismaili, këtë herë tregon gjoksin e saj seksi

0

Këngëtarja Adelina Ismaili ka vazhduar që të provokojë pas festës së Vitit të Ri. Ajo është bërë shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos pas lindjes se djalit të saj Uliksit.

Loading...

Diva e muzikës shqiptare është rikthyer në skenë pas disa viteve dhe këtë e ka bërë në mënyrën më të mirë, duke kënduar në Festivalin e RTSH-së.

Për Vitin e Ri këngëtarja ka postuar foto të ndryshme provokative. E tillë është edhe fotoja e saj e fundit, pasi këngëtarja ekspozon më shumë se duhet gjoksin e saj.

E mbi këtë foto ajo ka shkruar: “Le të jetë 2018 një vit me diellin në sytë e juaj dhe xhevahirë dashurie në. Urime!”.

ImageImage

 

Loading...

Lini nje pergjigje