Chelsea gati 56 milionë euro për yllin e Juventusit

0

Chelsea ka gati 56 milionë euro për mbrojtësin brazilian të Juventusit Alex Sandro, raporton britanikja The Mirror.

Loading...

Të kaltrit tentuan transferimin e brazilianit edhe verën e kaluar, por oferta e tyre u refuzua.

Raportet e tij jo të mira me trajnerin Massimiliano Allegri dhe mungesa e minutave këtë sezon, mund të shtyjnë Sandron që të ndërrojë ambient.

Për brazilianin interesim ka shprehur edhe skuadra tjetër angleze, Manchester United.

Loading...

Lini nje pergjigje