Standard.al

Samsung vjen plot surpriza në 2018, ja risitë e smartphone-it

0

Një ndër kompanitë më të njohura në botë për prodhimin e smartphone, Samsung ka sjellë serinë e fundit.

Quhet Galaxy A8 që do dalë në treg në vitin 2018. Pajisja ka kamera të dyfishtë në anën e përparme, ndërsa dizajni është pothuajse i njëjtë me celularët Samsung që jemi mësuar të shohim.

Kamera e prapme ka qartësinë 16 MP, ndërsa ky telefon është rezistent ndaj ujit.

Për të gjithë adhuruesit e kësaj marke, do të vijë me tre ngjyra: e zezë, lejla dhe e artë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.