Presidenti Ilir Meta ka një urim të veçantë për shqiptarët

0

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët për një vit sa të mirë e të begatë.

Loading...

‘Në këtë ditë të parë të 2018 uroj më shumë paqe, harmoni, dashuri e begati për çdo familje dhe për vendin tonë’, shkruan Presidenti Ilir Meta në faqen e tij në Facebook, duke e shoqëruar me një foto familjare.

Loading...

Lini nje pergjigje