Standard.al

Deputetja e LSI zbulon partnerin për Vitin e Ri

0

Një urim ndryshe ka ndarë me shqiptarët, deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj.

Duke uruar Gëzuar Vitin e ri 2018, deputetja ka bërë publike edhe marrëdhënien e saj me Arbër Kacin, që punon si këshilltar në Ministrinë e Drejtësisë.

Cifti është fejuar dhe ka publikuar foton e parë sëbashku, duke uruar njëherazi festën e Vitit të Ri.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.