Standard.al

Ja urimi i Lulzim Bashës për shqiptarët…

0

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka uruar shqiptarët me rastin e Vitit të Ri, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Kreu demokrat uron që 2018 të ‘jetë vit i mbarë për ëndrrat dhe shpresat e çdo shqiptari’.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.